Brązowe pieprzyki i brodawki na szyi

mam na szyi brązowe pieprzyki brodawki które zaczęły się rozprzestrzeniać od kilku miesięcy jak sie ich pozbyć

Najszybszą metodą jest usuniecie metodą elektrokoagulacji (nożem elektrycznym). Zabieg jest krótki, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Aby uniknąć przebarwień, najlepiej umówić się na zabieg jesienią.

Jak ich nie widzę - nie jestem w stanie powiedzieć jak się ich pozbyć!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! SORRY!!! Proszę udać się do chirurga!!! zż