Brązowe plamienia a negatywne testy ciążowe

witam serdecznie, mam 46 lat. Od dwóch miesięcy nie mam okresu a w ostatnich dwóch dniach pojawiły się brązowe plamienia. Test wykluczył ciąże. Co może być powodem?menopauza?wspomnę iż 4 miesiące temu miałam guzy na jajnikach które po tabletkach zniknęły.

Witam !
proszę pójść do ginekologa, który się panią opiekuje i opowiedzieć o plamieniach , tym bardziej, ze poprzednio jak pani napisała były -" wspomnę iż 4 miesiące temu miałam guzy na jajnikach które po tabletkach zniknęły. Bez badania jest to tylko gdybanie. Pozdrawiam