Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe plamienia i skąpe miesiączki podczas stosowania plastrów antykoncepcyjnych

Witam, od około 2 lat stosuje antykoncepcje plastry EVRA, do tej pory żadnych problemów regularne miesiączki. Dwa miesiące temu się to zmieniło przed miesiączką miałam brązowe planiemia a sama miesiączka była bardzo skąpa, myślałam że to jakieś zaburzenie ale kolejna miesiączka była również skąpa prawie jej nie było. Robiłam 2 testy ciążowe, wykazały brak ciąży. Teraz czekam na 3 miesiączkę. Czy ktoś może mi pomóc co to oznacza ? Żadnych innych objawów żadnego pieczenia itp
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Proszę wykonać test ciążowy z krwi. Jeśli plamienia będą się powtarzały należy zwrócić się do swojego ginekologa w celu ewentualnej zmiany rodzaju antykoncepcji.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy