Brązowe plamienia i zaburzenia miesiączkowania u 22-latki

Dzień dobry, Mam 22 lata i jestem dziewicą. Martwię się, ponieważ wczoraj (11. dzień cyklu) pojawiło się u mnie niezbyt obfite krwawienie, dzisiaj pozostało brunatne plamienie. W poprzednim cyklu takie plamienie pojawiało się po wysiłku fizycznym (plamienie proporcjonalne do wysiłku). Wcześniej nic podobnego się nie działo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane nieprawidłowości mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Jeśli dolegliwości pojawią się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u lekarza.