Brązowe plamienia, stan podgorączkowy a ciąża

Witam, 4 lutego kochałam się bez zabezpieczeń z partnerem (stosunek przerywany). Okres dostałam 6 lutego - był taki jak zwykle: pierwszego dnia bardzo obfity, trwał do 4/5 dni. Okresu mniej więcej spodziewam się co 28 dni. Wyliczyłam okres na 5 marca, jednak od 4 marca towarzyszy mi brązowe plamienie, bóle brzucha, zawroty głowy a nawet stan podgorączkowy. 6 marca zrobiłam test-negatywny. Dziś plamienie jest trochę ciemniejszego koloru, dalej towarzyszy ból brzucha. Mogę liczyć na poradę?

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do ginekologa. Objawy mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych lub infekcją ogólnoustrojową.