Brązowe plamienia tydzień przed okresem a zaburzenia hormonalne

Witam mam 19 lat tydzień temu wspolzylam z chłopakiem ale nic nie wlecialo do środka, nie mam żadnych bólów ani nic, mam jakieś brązowe plamienia a za tydzień powinnam dostać okres, czy to mogą być zaburzenia hormonalne, ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

To może być plamienie po stosunku, plamienie implantacyjne bądź poronienie. Nie można także wykluczyć zaburzeń hormonalnych. Aby odpowiedzieć na Pani pytanie niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego. Proszę zgłosić się do ginekologa na konsultację.