Brązowe plamienia w 8. tygodniu ciąży

Witam, Ciąża przebiegała prawidłowo, w 8t4d (pon) byłam na wizycie u ginekologa, z powodu brązowego plamienia w piątek. Lekarz przeprowadził wywiad, zrobił usg, stwierdził, że łożysko na małym odcinku mogło się odkleić, ale wszystko ok "można pochwalić się rodzinie". Zapisał luteine 2x50. Na drugi dzień w toalecie zauważyłam świeżą krew (bez bóli brzucha, bez skrzepów). Lekarz kazał leżeć i ponowna wizyta za 2 tyg. Czy powinnam tak długo czekać? czy iść w przyszłym tyg do innego lekarza?

Szczerze? Trzeba być świadomym, że nie ma leków przeciwporonnych. Jeśli plamienia nie są związane z rozpoczynającym się poronieniem, to nic się nie stanie. Spokojnie trzeba czekać.