Skrzep i brązowe plamienia w 14. tygodniu ciąży po problemach z kosmówką i krwiakiem
Witam, jestem aktualnie w 14 tygodniu ciąży i od 6 tyg mam problemy z kosmówką i krwiakiem - na usg który miałam w piątek lekarz stwierdził, że kosmówka jest już ok i krwiaka ani śladu. Jednak uczulił mnie na plamienia, że dalej mogą występować. I każdego dnia miałam minimalne plamienia na ciemny brąz, że niby macica się oczyszcza. Natomiast dziś rano zauważyłam na wkładce skrzep koloru czarnego o wielkości wydrylowanej wiśni. Czy mam udać się do lekarza czy to normalne?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Pojawienie się tak dużego skrzepu zdecydowanie wskazuje na konieczność konsultacji ginekologicznej!