Brązowe plamienia w ciąży a łożysko brzeżnie przodujące

Witam, jestem w 24 tygodniu ciąży, w 21 tygodniu miałam leciutkie plamienie brązowe z którym pojechałam do szpitala tam stwierdzono że wszystko jest dobrze. Po dwóch tygodniach syt się powtórzyła lekkie brązowe plamienie. Moja lekarka robiła usg stwierdziła,że wsz jest w porządku. poszłam do innego lekarza który stwierdził, że mam łożysko brzeżnie przodujące, mówił że bocznie a wpisał brzeżnie na usg jest 45,6 mm czyli 4,5 cm taki wymiar. . proszę o poradę jestem załamana tą syt...

Proszę się nie martwić to się zdarza. Sądzę że z czasem łożysko wraz z powiększającym się trzonem macicy przesunie się ku górze i problem się skończy.