Brązowe plamienia zamiast okresu przy stosowaniu tabletek

około dwóch tygodni temu współżyłam z chłopakiem, po stosunku wzięłam jedną tabletkę antykoncepcyjną(nie brałam nigdy wcześniej i później też nie), aktualnie powinnam mieć okres, jednak zamiast niego mam brązowe plamienie. co to może oznaczać?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno odnieść się do pytania. Nie wiem czy wzięła Pani jedną tabletkę antykoncepcyjną taką jak stosuje się przy pełnej antykoncepcji, choć cel takiego stosowania jest nieuzasadniony, czy tzw. antykoncepcję "po". Zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie spowodowało u Pani zaburzenia hormonalne, które mogły przyczynić się do wystąpienia plamienia.
Pozdrawiam