Brązowe plamienia i ból jajników - czy powinam się obawiać?

Mam 24 lata i od miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne. W ostatni Poniedziałek (20.12) wzięłam ostatnią tabletkę i w tym samym dniu dostałam brązowych plamień, bóli podbrzusza, jajników które trwają do dziś. Zauważyłam też nadmierne przemęczenie. Normalnej miesiączki nie widać.
Dodam, że współżyłam z chłopakiem 3-4 dni przed plamieniem. Co to może oznaczać?
Wizytę u lekarza mam dopiero w środę.
Dziękuje za odpowiedź.

Dzień dobry!
Brązowe plamienia to oznaka krwawienia skąpego z macicy. Przez pierwsze 6 miesięcy stosowania tabletek mogą pojawiać się dodatkowe plamienia czy dolegliwości, które Pani opisuje i jest to całkiem normalne, pod warunkiem, że przed przepisaniem leków antykoncepcyjnych miała Pani wykonane badanie USG narządu rodnego i wszystko było dobrze.

Z poważaniem