Brązowe plamienie po łyżeczkowaniu

Dzień Dobry! Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. 15.02.2011 roku miałam zabieg, łyżeczkowanie ciąży obumarłej (10 t.c). Od kliku dni, około 6, nie mam już krwawienia tylko brązowe plamienie. Czy to normalne i czym to jest spowodowane? Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie. Dziękuję!

Dzień dobry!
Brązowe plamienie jest oznaką niewielkiego krwawienia z jamy macicy. Wszystko jest w porządku.
Z poważaniem