Brązowe plamienie od tygodnia

W zeszłym tygodniu byłam z chłopakiem nad woda wieczorem gdy się kochalismy czułam dziwny ból. Następnego dnia u mnie pojawiło się brązowe plamienie.. Z początku myślałam że to może być zwykła infekcja z powodu tej wody.. Niestety minął już tydzień I to nie przechodzi .. Okres powinnam mieć jakoś w następnym tygodniu .. Kiedy noszę wkładki bardzo mało tego leci Ale kiedy założę tampona jest tego pełno .. Czasem widać trochę czerwonego kwiawienia a poza tym to coś brązowego .. Co mi jest?

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można rozstrzygnąć co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.