Co oznacza brązowe plamienie u osoby po okresie?

Witam Jestem tydzień po okresie. Pare dni temu uprawiałam z chłopakiem peeting. On dość szybko i mocno robił to palcami. Raczej nie ma możliwości żeby miał brudne ręce bo zawsze uważam gdy sie dotyka i każę mu umyć ręce... Gdy skończyliśmy czułam lekki bół między nogami i jak sie poźniej okazało dostałam lekkiego plamienia. Następnego dnia moja bielizna była lekko brązowa. Co to może być. Miesiączkę mam w miarę regularnie.

Lek. Tomasz Budlewski

być może uszkodzenie tzw mechaniczne. konieczna wizyta u lekarza ginekologa i ocena w badaniu bezpośrednim