Brązowe plamienia w 38. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Jestem w 38 Tc,byłam wczoraj w szpitalu gdzie Pani doktor mnie zbadała,i od wczoraj jak wróciłam do domu zauważyłam takie brudne(lekko brązowe) plamienie. Czy to może być coś niebezpiecznego?? Nie wiem co mam zrobić;/ Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plamienie może być spowodowane badaniem. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza.