Brązowe plamienie po tabletce Escapelle i brak okresu a możliwość ciąży

Witam. 2 marca dostałam okres, natomiast z moim chłopakiem kochałam się 11 marca i zdarzyła nam się wpadka, tego samego dnia poszłam do pani ginekolog ktora zbadała mnie i powiedziała mi że nie było jeszcze owulacji i przepisała escapelle wziełam ja po 10 godzinach. Tydzien po wzięsciu dostałam brązowego plamienia. Następną miesiączkę powinnam dostać dzisiaj 30 marca, ale się nie pojawiła, do tej pory towarzyszy mi ból sutków, piersi są nabrzmiałe. Czy mogę byc w ciązy?

ryzyko mało prawdopodobne, może Pani zrobić test ciążowy dla pewnego wykluczenia ciąży. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywać, proszę się za tydzień udać do ginekologa.