Brązowe plamienie podczas stosowanie Symonette

Witam, od pół roku biorę tabletki Symonette, 3 dni temu kochałam się z partnerem (tabletki to moje jedyna antykoncepcja) dziś mam br azowe plamienia, czy to może być plamienie implantacyjne? Przyznam, że mam plamienia takie brązowe raz na dwa miesiące przez nawet 20 dni, ale ostatnie plamienie miałam 3 tygodnie temu, więc nie wiem czemu teraz tak szybko.

Witam. Plamienie najpewniej nie wynika z implamntacji zarodka, gdyż na taki rodzaj plamienia jest jeszcze w Pani przypadku za wcześnie. Jednka w sytuacji gdy tego typu epizody nawracają należy rozważyć zamianę dotychczas przyjmowanych tabletak na inne.