Brązowe plamienie zamiast miesiączki i stosowanie Gineintima na serowate upławy

Witam Mam pytania dotyczące brązowego plamienia. Brałam przed okresem Gineintima dlatego że miałam problemy intymne (serowata wydzielina) w trakcie kuracji tabletkami wystąpił okres którego się zresztą spodziewałam. zostały mi jeszcze 3 tabletki które miałam zastosować po okresie. Zmartwiło mnie brązowe plamienie zamiast obfitej miesiączki. Wszystkie objawy okresu miałam zły humor, obolałe piersi, drażliwość, płacz. Czy to może być ciąża, czy brązowe plamienie może być spowodowane tymi tabletka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Mniejsza obfitość krwawienia może być wynikiem zarówno infekcji, stosowanego leczenia jak i ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.