Brązowe upławy i ból podbrzusza po stosunku bez zabezpieczenia

Witam mam 34 lata.Miesiaczke mialam 5 sierpnia,11 sierpnia kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia.Od 2 dni mam brazowe uplawy i bol w podbrzuszu,co moze mi dolegac?Zgory dziekuje za odpowiedz.

Witam. Objawy mogą być wynikiem wczesnej ciąży. Sugeruje oznaczenie poziomu beta hCG we krwi.