Brązowe plamienia po stosunku przerywanym

Mam pytanie  a mianowicie . 4 i 5 października kochalam sie z chlopakiem z prezerwatywa oraz byl stosunek przerwany. Po tym czasie dostalam jakiegos zapalenia poszlam do ginekologa i stwierdzil ze mam zapalenie oraz ze nie wyklucza ciazy bo na wyniku USG zobaczyl maly pecherzyk. Ale takze powiedział ze to moze byc przed okresem. Zrobilam dwa testy byly negatywne. Testy byly robione 7 i 8 listopada. Wczoraj dostalam brazowego plamienia i dzisiaj dalej jest ono. Co to moze byc?

Elżbieta Rhone

Witam, w takim wypadku najlepiej żeby wykonała Pani badanie poziomu beta HCG z krwi - wynik da pewną odpowiedź.