Brązowe upławy i bóle brzucha u 14-latki

Witam. Mam pytanie moja córka ma 14 lat nie miesiączkuje już od roku. Od jakiegoś czasu ma upławy koloru brązowego,bóle brzucha w dolnej części. Cały czas jest osłabiona i senna . Chciałabym się dowiedzieć co to może oznaczać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być związane z dojrzewaniem i nie muszą mieć podłoża patologicznego. Teoretycznie może być to jednak także wynik np. zaburzeń hormonalnych. Sugeruję konsultację ginekologiczną.