Brązowe upławy przez tydzień po miesiączce

Dzień dobry,moje pytanie wiąże się z tym, iż w tym cyklu od końca miesiączki po dziś dzień-tydzień, mam brązowe (upławy,plamienia).Pierwszy raz mam coś takiego,martwi mnie to gdyż jestem przed 3 podejście in vitro(ostatnim) i nie wiem czy to nie jest coś poważnego,dlaczego tak się dzieje.Przy poprzednich terapiach hormonalnych nic takiego nie miało miejsca. Anna.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienia mogą mieć podłoże hormonalne, mogą być wynikiem stosowanych leków, schorzeń narządów płciowych jak i chorób ogólnoustrojowych. W celu wyjaśnienia przyczyny i postawienia konkretnej diagnozy sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.