Brązowe upławy o nieprzyjemnym zapachu i brak okresu

Witam, Od około 3 tygodni spóźnia mi się miesiączka, dodatkowo pojawiły się brązowe upławy z krwią i nieprzyjemnym zapachem. Lekarz skierował na badanie beta hcg, ponieważ podejrzewał ciąże pozamaciczną, jednak badanie to wykluczyło. Z powodu urlopu,udałam się do innego lekarza który stwierdził iż jestem okazem zdrowia, od dwóch dni jednak pojawiły się bóle brzucha i o wiele silniejsze pleców, a lekarz wraca dopiero za tydzień. Czy moga to być objawy jakieś choroby?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, być może powodem Pani dolegliwości jest infekcja. Konieczna jest dalsza diagnostyka. Proszę skonsultować się z ginekologiem, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie.