Upławy koloru brązowo-czerwonego a brak okresu i ciąża

Witam, mam 21 lat. Wszystko wskazywało na to, że miałam dostać miesiączkę ale zamiast niego dostałam upławy o brązowo- czerwonej barwie (7-dniowe) Współżyłam z chłopakiem przed całą sytuacją i skończyło się tak, że nasze zabezpieczenie nie spełniło swojej roli. Do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu. Czy to możliwe, że mogę być w ciąży? Z góry dziękuje za odpowiedź

Elżbieta Rhone

U każdej aktywnej seksualnie kobiety w wieku rozrodczym możliwa jest ciąża. Nie da się na podstawie objawów, które Pani podała potwierdzić albo wykluczyć ciąży. Najpewniejszym sposobem będzie wykonanie badania beta HCG z krwi.