Brązowo-czerwone plamy na piersi

Dzien dobry. Rok temu wyczulam zmiane w piersi, byla ona bardzo mala BiradS 1. W kwietniu zmiana miala ok 1,5cm Birads 3. Na piersi pojawily sie dosc widoczne zyly w okolicy guzka, a na brodawce brazowo-czerwone plamki. Czy zmiany, ktore zauwazam moga byc spowodowane tab. hormonalnymi, mam PCSO? Odczowa tej lekki bol kilka cm dalej Mieszkam w Irlandii i oczekuje na termin w breast check. Nie wiem czy mam zglosic sie do GP. Musze badac sie co 6 miesiecy poniewaz babcia zmarla na nowotwor piersi.

Piotr Pilarski

Dobrze byłoby wykonać USG. Podejrzewam, że na breast check zostanie to wykonane. Może to być spowodowane przyjmowaniem hormonów.

Pozdrawiam.