Brązowy pasek pod brzuchem a 4 negatywne testy ciążowe

Witam jeśl 4 testy negatywne i test z krwi wyszły negatywne co może oznaczać brązowy pasek pod brzuchem? Czy przed miesiączką można mieć mdlosci i wzdety brzuch?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie wiem co ma Pani na myśli pisząc brązowy pasek pod brzuchem. Sugeruję, by zmianę ocenił lekarz podczas bezpośredniej wizyty. A propos pozostałych objawów, jak najbardziej mogą być one wynikiem PMS.