Brązowy śluz a ryzyko poronienia

dzień dobry, 19 stycznia powinnam mieć okres, zawsze mialam regularne, jednak go nie dostałam, 23 stycznia zrobiłam test i wyszedł pozytywny, lekko boli mnie brzuch i cały czas mam taki białawy śluz, a dziś zauważyłam, ze jest z nim troszkę takiego brązowego, nie jest go duzo, ale mnie to niepokoi, czy moze to byc objaw poronienia? czy powinnam isc do lekarza natychmiast, czy tez poczekać, czy moze to byc normalne, proszę o pomoc. dziekuje

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw. Proszę udać się do ginekologa w 6-7 tyg ciąży.