Brązowy śluz - czy jest on oznaką zbliżającego się okresu?

Trochę się się niepokoję, moja Dziewczyna ma dostać teraz okres. Czy oznaką tego jest brązowy śluz?

Witam serdecznie,
pierwszy dzień okresu może mieć postać plamienia. Natomiast jeżeli plamienia występują parę dni przed miesiączką i powtarza się to w kolejnych cyklach, wskazana jest konsultacja ginekologiczna. Może to być objawem zaburzeń hormonalnych.
Pozdrawiam