Brązowy śluz zamiast krwawienia

Witam, mam 20 lat, w dniu okresu zamiast krwawienia pojawił się brązowy śluz. Utrzymywał się przez 3-4 dni. Nigdy czegoś takiego wcześniej nie miałam. Dodam że od miesiąca mam dość intensywny wysiłek fizyczny, w pracy chodząc robię 20 km. Z chłopakiem współżyję od 3 lat, zabezpieczamy się. Zrobiłam już nawet test - wyszedł negatywny. Dodatkowo zawsze w połowie cyklu miałam dość intensywnie wydzielany śluz a teraz go prawie nie ma. Czy to powód do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedziec.