Bright spot w lewej komorze w 23. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 23 tygodniu ciąży. Proszę o interpretację pomiaru płodu czy wszystko wypada tak jak powinno. Martwi mnie inna sprawa, na połówkowym USG lekarz prowadzący wykrył Bright spot w lewej komorze, uspokajał mnie że to nie jest żadną wadą serca, mamy skierowanie na echo serduszka ale dopiero 25 października, a do tego czasu zje mnie strach.. Czytałam że może to predysponować do wad wrodzonych BPD-54.7mm OFD- 73.2mm HC-203.0mm ASD-58.4mm ATD-58.4mm AC- 183.5mm FL-39.7mm CorBPD-56.3mm

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wymiary są prawidłowe. Proszę udać się na badanie ECHO w umówionym terminie. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u lekarza prowadzącego ciążę.