Brodawczak na górnej powiece a możliwość komplikacji po usunięciu chirurgicznym

Witam mam na gornej powiece oka brodawczaka czy usuniecie chirurgiczne moze spowodowac opadniecie powieki lub inne ryzyko czy lepiej sie zdecydowac na zamrożenie ?

Zmiana na powiece powinna być konsultowana i/lub leczona (wycinana) przez okulistę. Grozi niedomykanie szpary powiekowej (a nie opadanie) w razie bliznowacenia itp powikłań..

Proszę omówić te sprawy z lekarzem , który będzie operował , ja nie znam wielkości zmiany ani jej dokladnej lokalizacji , zż