Brodawki na odbycie i na palcach u rąk u córki

Moja córka ma problemy z wypróżnianiem się, stwierdzono zaparcia, ale nie to stanowi istotę problemu tylko brodawki na odbycie-usunięto rok temu-przyczyna nieznana wykluczono choroby na podłożu wenerycznym. Obecnie nastąpiła reemisja również w okolicy odbytu i na palcach u rąk, co jest przyczyną jak leczyć oprócz wypalania,które daje spokój na chwilę. Ztroskana mama

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy rozszerzyć diagnostykę zmian. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.