Brodawki u podstawy penisa - pomocy!

Witam, mam 31 lat, około 3 miesiące temu pojawiły się 2 małe krostki obecnie jest ich 5 i rosną. Twarde, kolor ciemny, nie są bolesne, nie swędzą. Proszę o info czy można coś z tym zrobić bo estetycznie to średnio wygląda i czy nie jest groźna dla zdrowia, pozdrawiam.
31 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Na podstawie zdjęcia na prawdę ciężko cokolwiek powiedzieć. Przyczyną dolegliwości może być infekcja wirusem brodawczaka, która przenosi się drogą płciową.
W celu weryfikacji rozpoznania konieczna jest wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam.