Brodawki na penisie

Mój problem jest tego typu: mam 30 lat, od 6 miesięcy jestem posiadaczem wypukłych kalafiorowatych jakby brodawek z lekko białą otoczką, lokalizacja żołądź. Proszę o podpowiedź, jak to próbować leczyć i co to może być za choroba? Brak swędzenia, żadnej wydzieliny.
30 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Przyczyną Pana dolegliwości może być infekcja wirusem brodawczaka, która przenosi się drogą płciową.
Konieczna jest wizyta u dermatologa, lekarz po zbadaniu określi przyczynę dolegliwości i wprowadzi odpowiednie leczenie.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmiany, konieczne będzie także leczenie Partnerki.
Pozdrawiam.