Narośl na penisie. Co to może być?

Mam pewien problem - od kilku dni mam jakąś białą narośl na penisie. Dbam o higienę, więc nie wiem od czego to jest, czym to jest spowodowane. Nie swędzi ani nie boli, jednak z każdym dniem jest większe. Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie napisał Pan zbyt dużo o objawach  dodatkowych - czy jest  nieprawidłowa wydzielina z cewki czy bolesne oddawanie moczu. Nie napisał Pan czy jest aktywny seksualnie.
Opisywane zmiany mogą odpowiadać kłykcinom kończystym, które są wynikiem infekcji wirusem brodawczaka. Konieczna jest wizyta u dermatologa. Jeżeli rozpoznanie się potwierdzi i współżyje Pan, konieczna będzie wizyta partnerki u ginekologa.

Pozdrawiam.