Dziwna narośl na penisie - co to może być?

Witam, pojawiła mi się dziwna narośl na penisie i powiększa się. Jest ciemna. Co to może być i gdzie się z tym udać? Z góry dziękuje za odpowiedź.

ponad rok temu

Witam serdecznie!
Trudno jest oceniać rodzaj zmiany, kiedy nie mogę zmiany dotknąć, ani nie znam wielu podstawowych informacji, m.in czy podjął Pan już współżycie.
Na podstawie zdjęcia i przy założeniu, że jest Pan aktywny seksualnie, najbardziej prawdopodobną etiologią jest wirus HPV. Proszę jednak nie traktować mojej opinii jako wiążącej, gdyż dla postawienia dokładnej diagnozy niezbędne jest osobiste badanie. Z tego powodu proponowałabym udać się do wenerologa lub dermatologa.
Pozdrawiam