Brudny śluz w połowie cyklu, a po nim lekkie krwawienie: co to może oznaczać?

Jakiś czas temu, po miesiączce 7 dniowej, w połowie cyku pojawił się u mnie brudny śluz, a potem kilkudniowe skąpe krwawienie. Byłam u lekarza, ale badanie USG i CYTOLOGIA były w porządku. Przez 3 miesiące brałam leki antykoncepcyjne i problem minął, ale zaraz jak odstawiłam leki powrócił.

Witam serdecznie.
Plamienie w połowie cyklu może mieć związek z owulacją. Trwa ono zazwyczaj 1-2 dni i nie jest powodem do niepokoju. Wykonane badania nie wykazały żadnej patologii. Gdyby plamienia się nasilały lub przedłużały należy wykluczyć zaburzenia hormonalne.
Pozdrawiam.