Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brunatne upławy przy oddawaniu moczu

Mam 31 lat i od roku nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Przez rok miałam w miarę regularny okres ale w tym miesiącu zamiast krwawienia mam brunatne upławy i trwa to już przez 2 tyg. Nie są obfite wręcz przeciwnie występują tylko przy oddawaniu moczu. Czy to normalne?    

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

Plamienia mogą mieć różne przyczyny. Należy w takim przypadku wziąć pod uwagę m.in. zaburzenia hormonalne, endometriozę,torbiele jajników, stany zapalne dróg rodnych, polipy.
Aby wyjaśnić co jest przyczyną plamień w Pani przypadku wskazana jest wizyta u ginekologa. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania ginekologicznego. Wskazane  jest również usg narządu rodnego.

Pozdrawiam
 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy