Brzydki zapach przy poceniu się skóry stóp

Problem ze stopami. A mianowicie, szybko się pocą i po całym dniu chodzenia w butach, mają brzydki zapach, nawet po ich dokładnie umyciu. Sprawia to problem, kiedy trzeba iść w gościnę. Byłem parę lat temu w wojsku, nie wiem czy to spowodowało u mnie grzybicę? Albo co może być tego powodem? Z góry dziękuję za odpowiedź...

Niewykluczone, ze boryka sie Pan z problemem tzw. dziobatej keratolizy. Moze to byc tez jakas inna infekcja. Zdecydowanie warto skonsultowac sie w tej sprawie z dermatologiem.

Witam proszę odwiedzić dermatologa aby stwierdził czy nie ma grzybicy stóp. Jeśli stopy nadmiernie się również pocą można zastosować zabieg z botoxem na nadpotliwość. Warto również przy wyborze obuwia kupować albo całe skórzane lub z wkładką skórzaną.