Brzydki zapach z rany po usunięciu torbieli włosowatej kości ogonowej

Witam. ostatnio pisałam tu o nawrocie torbieli wlosowatej kosci ogonowej. operacja sie odbyla i kolejny raz nie zostala zszyta jest troche mniejsza 3cm a w glab ok 5cm. Leczenie sorbalgonem o dziwo wymiana co dwa dni. Po tygodniu rana zaczela krwawic lekko i cuchnac. Wybieram sie po weekendzie do lekarza ale chcialabym dodatkowej opinii. Cz sorbalgon nie powinien byc wymieniony codziennie? Skad ten smrod ?

Witam. Opatrunek z sorbalgonu jest bardzo nowoczesny, można go wymieniać nawet w większych odstępach czasu, a jego zapach można uznać za brzydki, lecz to nic złego. Można spróbować co 2-gi opatrunek z AquacelAg (zapach także nie jest najlepszy) Krwawienie z rany to także nic złego.