Budzenie nocne u miesięcznego syna

Mam miesiecznego synka , karmie go piersia .Maly usypia mi przy piersi po czym odlozony do lozeczka budzi sie i chce ssac dalej . Potrafi czasem tak przez 3 -4 godziny , co robic?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

powinna Pani konsekwentnie odstawiać dziecko od piersi. Dziecko może być przy piersi tylko wtedy gdy je. Jak skończy proszę je odłożyć do łóżeczka. Jak nie będzie chciało zasnąć to może Pani głaskać, mówić, śpiewać ale nie przystawiać do piersi. Jak będzie Pani to kontynuowała to dziecko się przyzwyczai i oduczenie tego będzie bardzo trudne.

Pozdrawiam.