C9 mogą znaczyć takie ruchy podbrzusza?

Witam mam takie pytanie. Otoz podczas seksu lub masturbacji zauwazylam, ze moje podbrzusze "skacze" rusza sie.nie sadze ,zebym tak miala wczesniej,nie wyglada to korzystnie,samo uczucie tez nie jest przyjemne .Penis mojego obecnego partnera nie jest super wielki I nawet gleboko nie trzeba wchodzic,zeby to wystapilo.odczuwam tez bol od 6 miesiecy po stosunku w podbrzuszu I jelitach. Gastrolog, krew, 2x usg brzucha I 2x usg dopochwowe ok, krew na endometrioze tez ok. Czy mozliwe ze jestem za szeroka I za dluga po porodzie? 6lat temu...i jak moja pochwa leczy sie z moim brzuchem

niestety nie wiem co to za objawy, być może to mimowolne skurcze mięśni pojawiające się podczas pobudzenia seksualnego. pochwa łączy się z macicą, nie ma bezpośrednio ujścia w jamie brzusznej