Co mogą oznaczać bóle w podbrzuszu?

Witam. Od ponad roku łapią mnie bóle w lewym podbrzuszu. Nie jest to często raz lub dwa w msc. Ból trwa parę min i nasila się gdy kucam lub pochyla do przodu. Ból jest tępy jak by uciskowy. Miałam usg i wszystko ok. Nie mam zaparć biegunek, testy na krew utajniona ujemne. Miałam rektoskopie która też wyszła ok. Jestem 3 lata po cc. Mam 24 lata. W rodzinie tylko rak piersi. Jest sens zrobić np. Kolonoskopie lub inne badanie? Skąd ten dziwny ból?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy w usg była ocena jajników? Sadze ze warto jest wykonać usg przezpochwowe