Pobolewanie w podbrzuszu po poronieniu

Witam. Zaczne od tego ze poroniłam 4 miesiące temu i miałam zabieg. Od tego czasu mam pobolewania w podbrzuszu. Najbardziej odczuwalne po środku i po lewej stronie (tak jakby jajnik) Ginekolog po 2-krotnym usg wukluczył sprawy ginekologiczne. Więc co to moze być? Nie mam biegunek ani zaparć. Ból jest taki jak "na okres", tylko cały czas. Czasami nasila się po stosunku. Wyniki wszystkie dobre, OB 4. Usg jamy brzusznej również w porządku. W takim razie co mnie tam boli?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jeżeli badania są prawidłowe, być może jest to ból związany ze stresem i operacją, chociaż nie powinien utrzymywać się tak długo. Jeśli utrzymuje się tak długo, a usg jest prawidłowe być może ma podłoże psychogenne.