Carcinoma basocellulare adnexoidale partim adenoidas cum erosione

co oznacza wynik badania Histopatologicznego carcinoma basocellulare adnexoidale partim adenoidas cum erosionecarcinoma basocellulare adnexoidale partim adenoidas cum erosione .Excisio ?

Wynik: rak podstawnokomórkowy z przydatków skóry częściowo gruczołowy z nadżerką. Wycięcie ? Nie skomentuję bo nie wiem czy jest wynik całkowitego eycięcia zmiany , czy wynik jakiejś częściowej biopsji. zż Ps. raka tego leczy się radykalnie poprzez wycięcie chirurgiczne z marginesem , np. 1mm zdrowych tkanek. zż