Odcinkowe pogrubienie skóry w miejscu widocznej zmiany zapalnej

Witam Chciała bym się dowiedzieć co oznacza wynik USG. Obustronne utkanie gruczołowo-tłuszczowe. W gruczole sutkowy leweym w miejscu widocznej zmiany zapalnej w skórze swteirdza się odcinkowe pogrubienie skóry na długości 25 mmdo szerokości 4 mm. Proszę o pilną odpowiedź, bardzo się martwię bo ta zmiana nie goi się wogóle, a jest jeszcze wieksza, czy to oznacza rak postawno-komórkowy płaski? bo jest takie rozpoznanie

Zmianę należy wyciąć w całości marginesem 1-2 mm (tzw. biopsja wycinająca) i wtedy badanie histopatologiczne rozstrzygnie - TAKIE SĄ STANDARTY ŚWIATOWE!!! Jeśli jest to rak podstawnokomórkowy (carcinoma basocellulare) , to , po takim wycięciu będzie Pani mogła uznać się za wyleczoną! Innego leczenia nie potrzeba!!! zż