Carcinoma invasivum (NST) G-2 mammae

Witam! Chciałam prosić o przetłumaczenie wyniku biopsji gruboigłowej: Carcinoma invasivum (NST) G-2 mammae. Podtyp: non luminal, HER2 positive (B5) MIB1 ( ) około 80% komórek. Receptory: ER (-) Total score 0/8 negative PgR (-) Total score 0/8 negative; HER2 (3 ) dodatni. Proszę o pilną odpowiedź

Nie podano wielkosci guza i stanu węzłów pachowych (chodzi o badanie kliniczne i wyniki USG i mammografii) - aby móc ustalić sekwencję leczenia. Na pdst opisu można jedynie teraz powiedzieć, że to nowotwór złośliwy piersi i jedną ze składowych leczenia będzie chemioterapia