Carcinoma invasivum NST G-2mammae

Po wycięciu guza rozpoznano w badaniu patomorfologicznym Carcinoma invasivum NST G-2mammae,średnica guza 18mm.Stopień złośliwości =3pkt wypreparowano 1 węzel chłonny z przerzutem raka 1/1mikroprzerzut 1 mm ograniczony do węzła chłonnego. Proszę mi podać jakiej terapii powinnam się poddać;chemio czy radioterapii?Jaką zastosować dietę? Mam 62lata i jestem rolniczką. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

Witam , proszę poddawać się wszystkim propozycjom leczenia proponowanym przez lekarzy leczących Panią dotychczas!!! Pozdrawiam , zż