Cechy dość nasilonych zmian dysplastycznych w piersiach

Dzień Dobry. Mam cechy dość nasilonych zmian dysplastycznych w piersiach. W sutku prawym, w kwadracie górno - bocznym dość duża torbiel o wymiarach 30 na 16 mm. Na ścianie tylnej torbieli widoczna nieduża zmiana - kulista , o charakterze brodawczaka o wymiarach 4 na 3 mm. Zmian naciekowych nie podejrzewa się. Moje pytanie brzmi: czy biopsja gruboigłowa to dobre rozwiązanie na usuniecie brodawczaka? Dziękuję.

Szanowna Pani,
Z doświadczenia wiemy ze biopsja grubo-igłowa jest jedną z możliwości wykonania badania diagnostycznego materiału tkanki brodawczaka. Radykalne usuniecie może wymagać otwartej biopsji co jednak wiąże się z powstaniem blizn.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Witam , jeśli specjalista , który będzie wykonywał operację zapewni Panią , że jest to bezpieczne - to proponuję zaufać mu!!! z.żurawski