Cechy niewielkiej niestabilności oraz wyrośla wyrostków haczykowatych

Witam serdecznie. Badanie MR kręgosłupa szyjnego na odcinku C1 Th6 wykonane sekwencjami TSE, TIRM i SPACE oraz MEDIC w obrazach T1 -i T2- zależnych .Na poziomie C4/5 widoczne cechy niewielkiej niestabilności oraz wyrośla wyrostków haczykowatych głównie po stronie lewej, zwężające lewy otwór międzykręgowy i modelujące lub nieznacznie uciskające korzenie lewego nerwu rdzeniowego. Kanał kręgowy na tym poziomie szerokości w wymiarze AP 11,7mm.Pozdrawiam.

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych.